| Eellyyzzaa a întrebat:

Am o problema. La oracol nu ma lasa sa raspund la intrebarea cu Mihai Petre la Timbark. Nu stiu ce pot face., Dau funda celui mai bun si mai rapid raspuns.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Trebuie sa vizionezi intreaga reclama inainte ca variantele de raspuns sa apara.

Alexandra - TPU

| Bernoullie a răspuns:

La mine a mers..mai incearca, daca nu merge, trimite un mesaj adminilor
http://www.tpu.ro/contact

| drogh a răspuns:

Trebuie sa te uiti la video, apoi. Daca nu merge... mai asteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na! Sa-i stea in gat lui Mihai Petre! Si astora cu www.1424.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu merge pentru toata lumea.
Sunt intrebari la care eu nu am avut acces deloc!
Trebuie sa vizionezi intreaga reclama, apoi poti raspunde.
Te pup!