| valyrutza24 a întrebat:

am si eu o problema, sa nu radeti de mine dar am o intrebare cam ciudata :cum pot sa-mi pun o poza pe TPU? Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Dai în stânga la Editare profil, în stânga unde sunt afişate datele tale apare Selectează imagine de profil apesi pe răsfoire, iar din căsuţa care ţi se deschide selectezi imaginea dorită, apoi click pe Salvează profilul.
Baftă!

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca valyrutza24 dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusesti
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul".
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator. Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| onasis1961 a răspuns:

Cum imi pot modifica datele contului?
Iti poti edita datele de pe profil dupa ce te loghezi din sectiunea "Editare profil" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit/. Tot aici iti poti schimba si fotografia de profil. Daca vrei sa iti editezi datele de logare (adresa de e-mail si parola), o poti face din "Editeaza datele de logare" sau accesand http://www.tpu.ro/site-users/edit-login-info/
Mi-am modificat avatarul. De ce nu imi apare?
Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare.

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,uite cum sa-ti pui imagine pe TPU
dai la ''editare profil'' este in stanga
si dupa aia dai la ''selecteaza imagine de profil'' si dai rasfoire.

| Delicios a răspuns:

Nu cred ca suntem asa de nesimtiti sa facem asta.Dai pe Editare Profil