| anonim_4396 a întrebat:

Am un rank destul de mic RANK 775 din 666535.
va dati seama ca este mic rankul meu, dar nu imi raspunde prea multi userii la intrebarile mele sau chiar mai deloc?

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Rank-ul il poti obtine raspunzand tu la intrebarile altora, obtinand funde pe raspuns castigator, de rapiditatea cu care raspunzi la intrebare si mai tarziu, cand esti senior, dand voturi.

| Xenya a răspuns:

Tu trebuie sa raspunzi la intrebari.

| david1234567890 a răspuns:

1) Nu pune multe întrebări și așa îți vor răspunde mai puțin
2) Caută în categorii ceva care îți place foarte, foarte mult ( fără doi de foarte ) și acolo răspunde la întrebări. Vei crește cu rancul din ce în ce mai mult. La final vei ajunge la un rank foarte mare.
Sper că te-am ajutat.