| Nspc a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se poate posta ca si anonim. Am vazut o intrebare(nu o mai stiu exact) in care zice ca daca nu vrem sa n-i se vada numela sa postam ca anonimi. Cum vina aia?
Si inca ceva... Unele intrebari au mentiunea- "Vot si funda". Votul se refera la casutele de sub intrebare cu folositor, nefolositor...etc?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Te deloghezi de pe cont. Poti sa postezi intrebari fara sa fii logat, dar sa raspunzi in niciun caz. Am auzit ca sunt mici defectiuni cu postarea ca anonim, dar incearca.
2. Da, la acele voturi se refera. Si funda e cocarda aia initial gri pe care scrie "declara raspuns castigator" ce se va face portocalie dupa ce alegi raspunsul premiat.

1 răspuns:
| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Anonim: pur si simplu ii dai log out si apoi dai pe pune intrebarea ta aici.Dar ai grija mai bine salveaza pagina cu intrebarea la favorite (la mozila, explorer si asa mai departe).( caci este cam greu sa o mai gasesti dupa cateva zile) Si da votul se refera la acele "casute ".