| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu o fata cam de 3-4 saptamani si am niste mici dubii...

Am vazut-o intr-o pauza(suntem in aceeasi clasa), ca se ascundea de un baiat, am intrebat-o care-i treaba si a zis ca vroia sa nu il vada ca pe urma se baga in seama cu ea si ca s-ar putea sa devin gelos.

Am trecut peste. Azi am fost de elev de serviciu si au venit 3 fete la mine(nici nu stiu cine erau) si s-au bagat in seama.Ea venea in fiecare pauza sa vada ce mai fac, si cand a venit si a vazut a fost cam suparata, am lamurit-o si a spus ca e ok.

I-am pus cateva intrebari pe fb, sa postam pe fb ca suntem impreuna..si ea zice "Ok.dar sa vada doar colegii nostri..nu toata scoala". Apoi am intrebat-o daca nu vrea sa vada baiatul acela..si a zis ca nu. apoi nu mai raspundea...

Credeti ca ma mai place? Sau?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil isi bate joc de tine si de respectivu'. Tipic pentru dragele noastre curve...asta, fete.

| darriya a răspuns:

E posibil sa-l placa mai mult pe respectivul, adica, cand nu esti tu cu ea se baga in seama cu tipul ala.asta se intelege, posibil sa-i fie rusine cu tine

| HereToHelp123 a răspuns:

Mda,hmm...faza cu postatul pe facebook despre relatia voastra.Nu stiu, aici poate ca nu doreste ca stie toata lumea, pentru ca na, mai ales ca sunteti de doar 3 saptamani impreuna.Asa sunt fetele big grin Intai vor sa se asigure, sa fie sigure pe relatie (asta daca e o relatie serioasa si o fata serioasa ) Daca tu stii ca e serioasa si chiar te place, poate pur si simplu baiatul ala o piseaza la cap.Prefera sa se ascunda de el si sa nu-l bage in seama, cu speranta sa o lase in pace.Sau poate ca mna, ceva e la mijloc si tu nu ai aflat big grin Ai putea incerca sa mai pui niste intrebari subtile, iar daca vezi ca evita in continuare subiectul, pur si simplu o intrebi frumos si calm care e treaba.Ii spui ca mai bine iti spune adevarul, decat sa te tina cu minciuni big grin Ar fi cel mai bine pentru relatia voastra. Bafta! happy

| Ntz_Radu_1997 a răspuns:

Fate, posibilitati sunt multe :

1) Daca ea a avut o relatia cu el inaintea ta......atunci trebuie sa te gandesti bine ca trebuie sa faci!

2)Poate ca ea stie ceva ce tu nu stii....de exemplu ca el o place, si tu vei fi gelos daca el v-a incerca sa ii fie apropiat sai chestii din astea, intelegi tu (mai pe scurt, ea tine la relatia voastra)

3)Cel mai rau lucru, si nu vreau sa te superi pe mine, eu pentru orice eventualitate a-si supraveghea-o (pe ea) ceva timp sa nu cumva sa joace pe mai multe linii (si cu tine si cu el), ma intelegi!
Eu totusi nu vad de ce nu i-ar mai placea de tine, intr-un anumit procentuaj mi se pare normal sa nu vrea sa vada decat anumite persoane de pe facebook, o perioada... dupa ceva timp merita sa iti pui intrebari! Mult noroc, sa va tina in continuare si sper ca ti-am fost de folos!