| MihaelaDart a întrebat:

Ce rol au punctele de la Oracol cand raspunzi la intrebari? Au vreo importanta de a creste numarul rank-ului?

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Creste numarul rank-ului. Eu am ajuns in primii 4000 de useri, la inceput cred ca eram mai jos de 800.000...dar trebuie sa raspunzi si la intrebari sa primesti puncte mai multe.
Bafta

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
La fiecare raspuns din pracol primesti 20 puncte, sunt putine, dar putin cate putin, iti creste punctajul total si uite asa te ajuta sa cresti in clasament.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de exemplu eu nu m-as intalni cu femeile de pe TPU care au un rank mai mic decat al meu.

| MihaelaDart explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu m-as intalni cu barbatii de pe TPU care au un rank mult mai mic decat al meu rolling on the floor... cine pe cine rolling on the floor hahahha

| Hombre a răspuns (pentru MihaelaDart):

"Nici eu nu m-as intalni cu barbatii de pe TPU care au un rank mult mai mic decat al meu"
In afara de faptul ca iti creste Nr. rank-ului daca esti fata ai sansa prin tragere la sorti sa fii invitata la o masa cu mine.
Tanar- 20 de ani, crescator de capre, pasiuni-ghidusii in jacuzii.winking

| MihaelaDart explică (pentru Hombre):

Multumesc dragule, te refuz... laughing urasc apa din jacuzzi