| oBanană a întrebat:

Ce se intampla? Am intrat pe site si am vrut sa raspund la o intrebare! Cand am dat sa raspund, m-au bagat pe editare date profil. Apoi cand am mai dat pe o intrebare m-au bagat pe pagina principala! Apoi (toate s-au inamplat acum 5 minute!) am vrut sa imi editez profilul si scria in dreptul numelui ca am depasit nu stiu cate caractere si nu am apasat pe nimic si nu mi-a mai aratat pana acum asa cava! Help me please! Dau funda la o explicatie serioasawinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil încă o problemă tehnică.
Din câte am văzut, s-au mai plâns astăzi şi alţi utilizatori, cum că site-ul a luat-o razna din nou.
Ai răbdare până se rezolvă!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De fapt pot fi doua motive: 1.Problemele tehnice pe care le are TPU de cca 3 saptamani si care nu au fost rezolvate total nici astazi. 2.Intrebarea respectiva a fost raportata si urma sa fie stearsa odata cu actualizarea site-ului. Numai bine!

| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Probabil site-ul este foarte aglomerat si da erori. Are unele probleme tehnice. Stai linistita ca se vor rezolva in scurt timp. Reincarca pagina. Succes!

| mulinobianco a răspuns:

La mine exact acelasi lucru s-a intimplat acum 2 minute. Cred ca se fac ceva schimbari pe site.

| dcosmina16 a răspuns:

Uite aici cineva care te va ajuta nu stiu sigur daca merge la tine http://www.tpu.ro/contacte