| AtotstiutirulNecunoscut a întrebat:

De ce nu mă lasă să pun un spaţiu între numele meu?
Cănd încerc uitaţi ce-mi scrie: Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere.

E cumva un script d-al lor?
Dau FUNDA!!!

Răspuns Câştigător
| MysteriousCat a răspuns:

Pur si simplu nu ai voie.La toti este asa.Nu poti pune emoticoane si nu ai voie sa pui un username care sa contina mai mult de 50 de litere. Poti pune numere in nume si daca vrei sa scrii mai multe cuvinte il incepi pe fiecare cu litera mare pentru a se intelege.

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Asa vrea robotelul(sistemul)Am incercat si eu, am scris,, sus', mi s-a spus ca nu se poate.

| alexandrualind a răspuns:

Nu ai voie sa pui mai mult de 50 de litere/numere si sa fie DOAR din litere sau DOAR din numere.

| CătălinFD a răspuns:

Nu te lasa sa pui spatiu, asa e la toti