| july00 a întrebat:

De ce nu pot sa imi schimb numele? oricum mi-l pun nu merge si imi zice asta "Te rugam sa introduci un username compus numai din litere si/sau cifre si sa aiba maxim 50 de caractere "
Helpp!

Răspuns Câştigător
| Chronicles a răspuns:

Probabil tu ai pus în nume., `,; sau alte semne care nu-ţi dau voie să le pui. Sau caractere de genu: ค, ๒, ς, ๔, є, Ŧ, ﻮ, ђ, เ, ן, к, l, ๓, ภ, ๏, ק, ợ, דֳ, tֲ, שּ,א, ץ, z. Dacă nu ai pus niciun semn din astea, mai încearcă.
Baftă!

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Dupa cum iti spune si mesajul de avertizare, numele tau de utilizator poate sa contina doar litere si cifre, adica nu poti introduce caractere speciale.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Daca la orice combinatie de litere si/sau cifre iti apare scris mesajul asta (fara sa introduci alte semne) atunci scrie problema ta adminilor la Contact.
http://www.tpu.ro/contact