| Eduardi a întrebat:

De ce nu pot sa vad raspunsurile primite? La intrebari imi spune ca am primit un raspuns, dar nu pot sa-l vad.Mi-a spus ca o sa apara pe mail raspunsurile si n-a aparut nimic.Deci,va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti apar, inseamna ca au incalcat regulamentul si au fost eliminate.Este posibila si o intarziere, cauzata fie de traficul mare in anumite ore pe site fie de anumite anomalii in functionarea serverelor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil site-ul se confruntă cu probleme tehnice.
Sau poate respectivele răspunsuri au încălcat regulamentul.
Te pup!

| Eduardi explică:

Gata, am rezolvat problema.A trebuit sa astept vreo 5-10 minute.Scuze pentru deranj TPU.