| dyanna_7195 a întrebat:

Eu. pe data de 6.2 am raspuns la mai multe intrebari. Dar de ce nici pana azi nu mi-au aparut raspunsurile? :-s :S

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca esti noua dureaza putin pana vor fi postatewinking. Cum am mai spus de nenumarate ori pana acumhee hee, eu am asteptat 3 zile pana sa se posteze raspunsurile(dupa care se postau imediat)si o zi sau 2(nu mai stiu exact)sa se posteze o intrebarewinking. In curand, iti vor fi si tie postate imediatwinking.