| wpAbby a întrebat:

În aceasta seara în am dat hamsterului meu un servetel ca sa îl roada (neparfumat) iar acesta la mancat...Se v a întâmplat ceva cu el?

Răspuns Câştigător
| Curious1010 a răspuns:

Evident nu e un lucru bun ce ai facut, o sa se simta putin rau urmatoarele zile, dar o sa ii treaca.

| wpAbby explică (pentru Curious1010):

L am urmărit iar după părerea mea nu s-a simtit rău! Chiar a fost mult mai jucăuș. MULTUMESC!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

hee hee Stai liniștit, nu l-a mâncat, ci l-a ascuns după obrăjori (sunt un fel de buzunare de-ale lui), cum face și cu mâncare deseori, când își face provizii. Chiar este indicat să-i dai bucățele de șervețele, ca să aibă cu ce să-și amenajeze căsuța. Hamsterilor le place să doarmă înconjurați de o grămadă de bucățele de hârtie (șervețele, carton), așa își amenajează ei cuibul (care nu este bine să fie curățat foarte des, o dată la câteva luni e suficient).

| wpAbby explică (pentru NOname):

Am trimis pozele cu hamsterul și cusca

| NOname a răspuns (pentru wpAbby):

Da, am văzut, mulțumesc.