| RazvanX2DMX a întrebat:

In urma cu ceva timp am pus aici o intrebare...destul de stanjenitoare,pentru ca eram nedumerit in privinta unei situatii ce mi se intamplase.
Am primit cateva raspunsuri,de care am fost multumit, si dupa am apasat butonul de stergere.Am intrat pe mail,am apasat linkul si intrebarea a disparut de la intrebarile mele.
Totul ok.
Peste cateva saptamani,am vazut ca am primit un raspuns la un raspuns pe care il dadusem la o intrebare.
Si surprise surprise,era chiar intrebarea aia
Numai ca acum,nu mai era numele meu acolo sus, ci venea de la "anonim".
Ok,deci,nu poti sterge intrebarile definitiv de pe site?
E cam pacaleala doar sa iti stearga numele si sa tina intrebarea.
In cazul meu,cum am zis intrebarea era stanjenitoare si dupa ce mi-am primit raspunsurile am vrut sa o sterg ca sa nu o mai vada altcineva.
Problema e ca daca ar vedea acea intrebare, prietenii mei si-ar da seama de la cine vine si nu prea mi-ar conveni :\
Nu pot sa scap definitiv de ea?
Vreau sa o "rad" de pe fata internetului

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Tratează problema asta cu Cristina! Dacă îi expui motivele tale, poate face o excepţie.
Trimite-i un mesaj la Contact!
http://www.tpu.ro/contact

| RazvanX2DMX explică (pentru NOname):

Multumesc!

| NOname a răspuns (pentru RazvanX2DMX):

Cu plăcere.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Devin anonime postarile tale sterse.
Daca tu ai postat o intrebare, daca ai primit raspunsuri, si apoi stergi postarea ta, ea devine ANONIMA!
Nimeni nu va sti ca a fost postata de tine.
Deci, nu ai ce sa ii faci!
O zi buna happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă citeai Regulamentul, ai fi observat acest aspect :
"06. Cum sterg o intrebare sau un raspuns?
Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, din sectiunea "Intrebarile mele" sau "Raspunsurile mele". In fiecare zi poti sterge maxim 10 postari. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont. Vei primi un e-mail pentru confirmarea stergerii, iar tot ce va trebui sa mai faci este dai click pe al doilea link transmis. Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau." - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#06

Totuşi, "speranţa moare ultima!"
Aşa că, poţi încerca să-i explici Adminei Cristina ce motive ( întemeiate ) ai şi s-o ROGI să-ţi şteargă definitiv acea întrebare :)
Îi trimiţi un mesaj din secţiunea "Contact" - colţul dreapta sus, ori de la linkul :
http://www.tpu.ro/contact

Toate cele bune!