| IamMe22 a întrebat:

Un raspuns care este in stergere poate primi funda?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adio răspuns, adio fundă!
Pa, pa.

| TPU.ro a răspuns:

Daca tu ai decis sa-ti stergi un raspuns dintre cele postate, el va putea primi in continuare fundita, dar aceasta nu va fi afiliata profilului tau.

Alexandra - TPU

| zurick a răspuns:

Salut! Nu nu se poate, odata ce a fost sters raspunsul nu poate lua funda.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu,nu este foarte logic, nu va mai apărea în întrebarea lui/ei.
O zi bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate reusesti sa o acorzi, dar se va pierde odata cu stergerea raspunsului.

| ?ClaSSic a răspuns:

Din moment ce este sters... cred ca nu mai poate primi funda.

| Rockerrockin a răspuns:

Nu pentru-ca Nu raspuns, nu funda