| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa sterg unele intrebari pe care le-am pus aici, in TPU, dar cand dau sa sterg zice ca imi trimite E-mail am astepat o zi intreaga si tot n-am primit nici un mail pentru confirmarea stergerii intrebarilor ce sa fac?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Verifica, daca adresa de e-mail dat in profilul tau TPU este ceea la care ai asteptat mail-urile.
2. Daca adresa de e-mail este buna, atunci verifica in contul tau de e-mail, daca e-mail-ul TPU nu a ajuns in SPAM.

3. Daca nicicum nu merge, atunci schimba adresa ta de e-mail la profilul TPU si incearca la aceea adresa.

| kar1GaNNN a răspuns:

Trebuie să aștepți e-mailul.

| BlackRose03 a răspuns:

Poate n-ai spatiu de stocare.
Da refresh si daca spune ca nu se poate sincroniza sterge cateva elemente(daca esti pe Gmail)

| Mihai1810 a răspuns:

Uita-te si in sectiunea de spam. s-at putea sa fie acolo

| AlexSalling a răspuns:

Email-ul vine pe loc. Creeaza-ti alta adresa de mail si schimb-o pe cont. Vei vedea ca va merge.

| Zozohun a răspuns:

Poate ca ai gresit email-ul sau trebuia sa dai sa reprimesti mesajul. Daca nu ii dai de cap, contacteaza-i pe cei de la TPU.