| Bratu_Andrew_2000 a întrebat:

Salutare tuturor!
Imi puteti spune va rog, ce trebuie sa fac ca sa ajung utilizator Senior, sau ce alte categori de utilizatori mai sunt?

Merci! happy

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

"Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie."
https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| Bratu_Andrew_2000 explică (pentru dannyel86):

Multumesc. Nu mai am mult happy

| dannyel86 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Asa e! Esti pe drumul cel bun. big grin

| Bratu_Andrew_2000 explică (pentru dannyel86):

Dar cam cat le ia raspunsurilor sa se updateze? Adica, ieri dimineata aveam 84 de raspunsuri si abia acum s-au updatat cele date ieri si am ajuns senior.

| dannyel86 a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Raspunsurile de la Junior sunt verificate de administratori.
De aceea apar mai greu contorizate pe site.
Odata ajuns Senior, verificarea nu mai e atat de riguroasa, iar raspunsurile sunt procesate automat.

| Bratu_Andrew_2000 explică (pentru dannyel86):

Multumesc frumos! happy