| marymay a întrebat:

Saluut... vreau si eu sa stiu cum se da fundita o, si pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| TheLocaKid a răspuns:

In dreapta fiecarui raspuns se vede o fundita gri. Apesi pe ea si, ti se deschide o fereastra,, Esti sigur ca vrei sa declari acest raspuns castigator?'' Tu zici da. Si gata. Funda? kiss

7 răspunsuri:
| Senorita2000 a răspuns:

In dreapta raspunsului meu o sa vezi o fundita si trebuie sa dai clic pe ea. Apoi o sa-ti apara o iconita unde scrie daca vrei sigur sa alegi raspunsul acesta castigator, dai pe da si ai terminat.

| petruta a răspuns:

Buna deci cum iti dau eu un raspuns acum in dreapta ta scrie alege un raspuns castigator si dai clik pe care il vrei

| Biuka a răspuns:

In dreapta raspunsului apare o funda gri. apesi pe ea. dai ok si ai dat-o. Si nu cer nici o fundita pentru asta!winking

| Aylee a răspuns:

Cand pui intrebarea langa numele utilizatorului in dreapta apare semnul de la fundita, dai click si ok, si gata happy.

| Picasso a răspuns:

Salut, uite undeva in partea dreapta la raspunsuri este o iconitza cu o fundita ( ceva rotund, cu 2 chestii ) si scrie pe ea 1 st cred, si de culoare galbena, si dai click pe ea! Uite acum sti cum se da fundita! astept fundita de la tine! :*

| lollyd a răspuns:

In dreapta raspunsului meu vei vedea o fundita...si apesi pe ea. funda laughing

| vladlávdiana a răspuns:

Sub fiecare raspuns se afla o panglica dai pe ea si i-ai dat raspunsului fundita. funditzzzaabig grin