| svgxgarden a întrebat:

Saluut! vreau sa-mi fac un bf, da nu pre stiu cum... sfatuuri?! love struck

Răspuns Câştigător
| Demikristen a răspuns:

Paii comporta-te frumos cu cel/cea care o vrei sa fie bf tau.
Incearca sa vezi daca aveti aceleasi gusturi thinking
Funda? big grin

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Da.Get a life.

| YoungSteve a răspuns:

Pasul 1 se ia o bucata baiat care il placi. pasul 2 se intreaba baiatul daca te place si daca vrea sa fiti impreuna.pasul 3* daca zice da... poti sa il sarutilaughing ( iti dau eu voie ) laughing glm bft

| Kikiiiiii a răspuns:

Pay.Buna.In primul Rand:*1.Trebuie sa va spuneti tot[include si secretele] 2.Trebuie sa te comporti frumos 3.Succes:X Fundhatongue?

| sanders a răspuns:

Petreceti majoritatea timpului cu persoana respectiva incercati sa gasiti lucruri comune intre voi si chestii de genul asta