| anonim_4396 a întrebat:

Se intimpla ceva. Nu mai primesc notificarile. Am descoperit asta cautind raspunsuri la intrebarea mea.

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Cred ca e vorba de notificarile de la useri juniori.E adevarat ca acestea apar cu intarziere pentru ca este nevoie de aprobarea unui admin.Si dureaza mai mult.

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Merci, cred ca asta a fost. Ale voastre apar.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a primi notificarile trebuie sa intri la ''notificari'' si sa bifezi optiunea '' Doresc sa primesc notificari cand mi se comenteaza la un raspuns''.

| anonim_4396 explică (pentru alexs99):

Multumesc, e bifat, pina dimineata le primeam pe toate. Temporar disparusera. Cred ca @Angycut are dreptate fiindca, ale voastre sint.

| Grimmjow69 a răspuns:

Din fereastra de sub Logout...intra in Notificari, bifezi Doresc sa primesc notificari cand mi se comenteaza la un raspuns si dai modifica si o sa le primesti. Numai bine!

| anonim_4396 explică (pentru Grimmjow69):

Merci, e bifat, pina dimineata le primeam pe toate. Temporar disparusera. Cred ca @Angycut are dreptate fiindca, iata, astea sint.