| RaduFlorentin34 a întrebat:

Se poate creea o pagina unde sa propui sectiuni (Ex. Adolescenti)?

Răspuns Câştigător
| Rux2000 a răspuns:

Ești normală? #Fatamuntilor ti-a raspuns la intrebare, nu a spus de ce ai pus intrebarea aici. Se referea in caz de ai vre'o intrebare care nu se încadrează in nici o categorie o pui la conversatii. Si daca vrei sa "propui" alta categorile scrii la contact. E "grele" sa înțelegi româna de raspunzi in halul acesta

5 răspunsuri:
| Danielul123 a răspuns:

Ai deja sectiunea de adolescenti...

| RaduFlorentin34 explică (pentru Danielul123):

Draga Daniel am dat un exemplu. Ca sa stie lumea ce e aia sectiunea, dar aparent tu nu stii.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RaduFlorentin34):

Situl asta cuprinde cam toate categoriile! Daca crezi ca intrebarea ta nu se incadreaza in nicio categorie o pui la,, conversatii''
Dar poti propune o noua categorie scriind la,, contact''!

| RaduFlorentin34 explică (pentru Fatamuntilor):

Dar am pus la categoria Totul despre TPU. Care e problema?

| RaduFlorentin34 explică (pentru Rux2000):

Ok, eu l-am inteles. Apropo sunt baiat...

| Rux2000 a răspuns (pentru RaduFlorentin34):

Ești normală? #Fatamuntilor ti-a raspuns la intrebare, nu a spus de ce ai pus intrebarea aici. Se referea in caz de ai vre'o intrebare care nu se încadrează in nici o categorie o pui la conversatii. Si daca vrei sa "propui" alta categorile scrii la contact. E "grele" sa înțelegi româna de raspunzi in halul acesta