| TheGentleman a întrebat:

Se poate dezactiva să nu-mi mai trimită pe mail întrebările puse de prieteni? Vă mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| adryang78 a răspuns:

Da.
Intri la setări (colțul din dreapta-sus, dai click pe profil -- setări), și undeva mai jos în pagină vei găsi un buton albastru "nu vreau să primesc notificări pe e-mail".

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Era pe la setări
Eu am două adrese de e-mail. Una pentru rețele sociale și alte idioțenii și cealaltă o utilizez pentru primire&trimitere a mailurilor.

| TheGentleman explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Și eu tot așa, doar că în timp se umple inboxulwinking

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru TheGentleman):

Eu am vreo 3000 de mesaje din care 2000 aproximativ necitite, adică așa era ultima dată, acum nu m-am mai uitatwinking