| Mya_2107 a întrebat:

Servus. Am o intebare sunt mai noua pe TPU si doresc sa va intreb cum gasesc pe acest site prietenii pe care ii cunosc.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la Comunitate http://www.tpu.ro/useri şi îi cauţi după nickname, introducând numele lor de utilizator în a doua căsuţă de căutare şi dând clic pe "Caută", după poză sau după Rank. Nu-i poţi găsi însă după adresa de mail. Toţi suntem sub protecţia anonimatului.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici nu intra toata populatia din Romania ai mesul ca sa iti gasesti amicii si sa ii inviti aici.

| Loca a răspuns:

Pei...uitate sus sus si vezi ca scrie Comunitatea da click acolo.

| AndreiRevine a răspuns:

Dupa ce pui o intrebare iti apare invita prietenii de pe messenger! Succes!