| CoquineNoire a întrebat:

Sunt BlahBlah, sunt singura care a observat ca incep sa apara raspunsurile si intrebarile utilizatorilor, inclusiv ale mele drept anonime?
TPU incepe usor sa se atrofieze... un moment de reculegere, va rog.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Of,BlahBlah,cat p-aci sa nu te recunosc!
A dat noaptea-n site si ne bagam degetele-n ochi,vezi ca-s Greece,nu te sparia!
M-a calcat Smith pe degete si-a plecat in concediu,Erotique picura prin curcubee(cum de le vede pe bezna asta!),NOname imparte bateriile pentru lanterne(dar pana vine randul meu,eheeeei),fericit e ChioruL,astuia, cel putin, nu-i poate lipsi ce n-a avut niciodata(cred c-o pune de-un comic nou)!
De trei ori ura pentru casa de nebuni!
Si nu tipati prea tare ca ne pedepsesc astia si-arunca sigurantele in mare vreo trei saptamani!
Unde mi-e camasa aia de forta?

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Amin.

NOname
| NOname a răspuns:

Gata, s-a dat curentul! Salut, Greece (cine ţi-a învinețit ochiul stâng sau te machiaşi pe întuneric?)! Salut, BlahBlah (tot cu ţigară în gură, tot frumoasă?)! Salut, ChioruLe (dacă mă laşi şi pe mine în fundul gol, te pun să-l mănânci. comicul laughing )! Salut, GrimReaper (ţi-ai făcut deja norma de întrebări pe ziua de azi sau mai ai?)!
Vai, ce bine îmi pare să vă văd! Că e mişto şi pe pipăite, da' nu prea.

P.S. Sper că nu mă vor pune să-l rescriu şi pentru a treia oară. Că toate răspunsurile, postate imediat după Big-Bang, mi-au fost înghiţite de întuneric, acolo au şi rămas, deşi mă tot linişteau ăştia "răspunsul a fost adăugat, răspunsul a fost adăugat...". Furaciune! Şi eu aşa de mult am vrut să vă îmbrăţişez imediat după. Of...

NOname
| NOname a răspuns:

Hop şi eu aici! Ce ziceţi, ne îmbătăm de bucurie? Că nici de ziua mea n-am fost la fel de bucuroasă, ca acum, la înmormântarea problemelor tehnice. Una câte una se duc...
Vin şi cu melodia ta, Greece. O mai ştii? :>
http://www.youtube.com/watch?v=-RSyi239V4U

NOname
| NOname a răspuns:

Apropo, ChioruL, nu faci un comic şi despre eclipsa asta? Cum ne pipăiam pe aici în marea de anonimi şi încercam să ne dăm seamă cine e cine numai după voce. laughing

NOname
| NOname a răspuns:

Petruclaudiu78, bună asta!

BlahBlah, chiar! Să vezi atunci petrecerea!

Greece, tocmai era să fac infarct cu tot cu căşti în urechi şi cu săgeata mouse-ului pe play. Ce mi-ai făcuuut! laughing

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Greece12,
laughingPână se grăbesc ăştia să remedieze problema, eu picur cu calmitate prin curcubee (deocamdată).

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Smith e în concediu!
Eu aduc o vodka de pere ("pen'că" îmi place) şi vouă nu vă dau!
De fapt, m-am gândit mai bine; alegeţi voi pe care o vreţi, numai să nu vă atingeţi de cea din mijloc!
http://i.imgur.com/sEdYF.jpg.

greece12
| greece12 a răspuns:

Erotique,da-mi si mie niste calm din ala ca NOname n-a impartit hapurile la toti si bateriile mi-au cazut in apa,mi-am rupt o unghie si abia am reusit sa ies din pivnita de carbuni!
BlahBlah cu lumanarile ei mi-o umplut pantofii cu ceara si noroc cu Chiorul care vad ca incurajeaza baietii sa se "grabeasca" cu remedierile...
Deci, hai sa ne curcubim, Big Bang-ul a trecut!

greece12
| greece12 a răspuns:

Party tonight on TPU!
Am si propunere de imn...
http://www.youtube.com/watch?v=UQYRbqaAu6g
Unde esti Smith, sa-ti creasca inima cat o paine!

| petruclaudiu78 a răspuns:

Sa mai spuna cineva ca pe TPU nu se intampla nimic interesant! Pacat ca am ratat momentele respective.
P.S. Tocmai am aflat care este culmea anonimatului (pe TPU, cel putin). E atunci cand NOname devine anonima.

| CautNume a răspuns:

Ba si eu si mai sunt o gramada de din astea((si literele sunt mai micilaughing

| CoquineNoire explică:

Salut NOname si tuturor...incepusem sa cant "La multi ani" pe intuneric de nebuna, avand lumanari in mana (vorba lui Greece...casa de nebuni),ca lanterna nu aveam.
Oricum,sufletele noastre pline de lumina ne-au tinut de urat,iar TPU de aceea are probleme,se strica sigurantele datorita noua,ca de atata dragoste ce o purtam unul altuia, explodam de afectiune, fac serverele scurt circuit.
Aleluia!

| CoquineNoire explică:

Greece, ma bag la curcubinaj doar daca curcubeul contine si culoarea mov,pentru ca avem nevoie de o flacara (violet) sa ne lumineze calea pe acest taram uitat de admini,si,oricum site-ul are nevoie de noroc.
(scuze cacofonia)
apropo, sa vezi ce Big-Bang o sa fie cand vor exploda/reaparea toate voturile,asta in sensul bun pentru ca, hai sa recunoastem, alea reprezinta cireasa de pe tort.