| ali98na a întrebat:

Sunt membru junior pe TPU si vreau sa stiu ce trebuie sa fac ca sa fiu membru senior

Răspuns Câştigător
| oAndyy a răspuns:

Trebuie sa ai cont de cel putin 10 zile si sa ai peste 100 de raspunsuri.
Funda? Asta e adevarul, mai sunt si alte intrebari cu acelasi continut, daca vrei uita-te la raspunsurile de acolo si o sa vezi ca am dreptate.

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Trebuie să ai minima de 100 de răspunsuri şi 10 zile pe site.
Până atunci nu poţi vota, raporta şi scrie pe chat.

Baftă!

| Senorita2000 a răspuns:

Buna! Pai ca sa devii membru Senior trebuie sa ai cel putin 10 zile de la inregistrare si 100 de raspunsuru date de tine.Ca sa devii membru Senior nu conteaza punctele doar ce ti-am scris mai sus:10 zile de inregistrare si 100 raspunsuri.Bafta multa!