| Crysty_Crysty_1996 a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa am status de membru senior si sa nu mai am junior pe site-ul asta?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.

| Crysty_Crysty_1996 explică (pentru pilaf):

Pai am 220 in ultimele 7 zile

| pilaf a răspuns (pentru Crysty_Crysty_1996):

220 de răspunsuri sau 220 de puncte? happy Dacă totuși ai 220 de răspunsuri date, eu zic să-i contactezi pe admini și se rezolvă.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Scrie la profilul tău :
"Utilizatorul mai are nevoie de 89 de răspunsuri pentru a deveni Senior" :)
http://www.tpu.ro/utilizator/zdgu

"26. Cum ajung senior?
Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie. " - SURSA :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#26

Toate cele bune!

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Trebuie sa raspunzi la 100 de intrebari, ceea ce e destul de mult, dar nu imposibil, daca esti activ, raspunzi zilnic la intrebari, ajungi sa fii senior inainte de a-ti da seama.