| Anonimuuuussssss a întrebat:

Sunt nou pe acest site si as vrea sa va intreb de ce conteaza cresterea in rank? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
nu conteaza prea mult, dar ai o motivatie ca raspunsurile tale daca sunt compensate prin fundite, au fost de ajutor cuiva si ca efortul tau nu e in zadar...
O zi frumoasa sa aihappy

3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Poi nu prea conteaza!

| Aleqa a răspuns:

Nu prea conteaza. Chestia e sa ajuti cat mai multi oameni :p.

| mola a răspuns:

Buna!

Da, conteza, deoarece te poti face EXPERT TPU numai cu ajutorul fundelor stranse si intrebarilor din oracol.

Sper ca te-am ajutat.