| andra2003 a întrebat:

Sunt noua pe aici si nu stiu cum sa-mi adaug un prieten. Spuneti-mi cum

Răspuns Câştigător
| TroolGheoerghe a răspuns:

Intra pe un profil (user TPU) sub poza o sa vezi ceva pe care scrie,, Adauga prieten" apoi el trebuie sa acceptewinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profilul oricarui utilizator, sub avatar dai clik pe butonul "Adauga prieten". Daca accepta el, sunteti prieteni pe site.Mult noroc.

| mola a răspuns:

Intri pe oricare profil pe care vrei sa il adaugi la lista de prieteni, apoi sub avatar ai scris [Adauga ca Prieten] ( dreptunghiul scris cu verde ). Dai click si accepti. Unii utilizatori au setat un lucru; Doresc ca sa primesc automat cererea de prietenie si altii opusul. Sa vedem daca accepta cererea de prietenie. Bye bye wave