| anonim_4396 a întrebat:

Sunteti dependenti de TPU? Cat timp petreceti in medie aici?

5 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Nu sunt tocmai dependenta...
In medie, cred ca 3-4 ore pe zi thinking

| drogh a răspuns:

Mi-am abandonat şi telenovelele preferate doar pentru a naviga pe TPU.Deci, e ceva timp...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greu de zis.Mai si mananc, iar cand dorm tot aici ma visez.

| Laurentiu017 a răspuns:

Eu stau pe TPU, maxim 2 ore si in rarele momente cand nu prea mai gasesc intrebari, stau 1 ora.

| Alina49335 a răspuns:

Eu acum cateva zile mi-am redeschis contul(Adica, nu, mi-am facut altul pentru ca nu mai stiam parola de la celalalt si nici de la adresa pentru ca era de vreo 3-4 ani,in finelaughing )Nu stiu cat timp petrec,dar in genere,cand stau la calculator,fara teme sau chestii de genul am deschis:facebook,ask,pinterest, tumblr, TPU, youtube, inca vreo 2-3 site-uri(in functie de momentlaughing ) Deci nu, nu sunt dependenta happy