| anonim_4396 a întrebat:

TPU blocheaza raspunsurile cu cuvinte obscene?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Si userii seniori de pe site pot raporta intrebarile/raspunsurile obscene si ilegale apoi ulterior sunt sterse de moderatori/admini.
O seara bunahappy

| darrio2007 a răspuns:

Daca sunt raportate ca obscene de catre alti utilizatori seniori, intrebarea este stearsa.Si cu raspunsurile aferente.

| kar1GaNNN a răspuns:

Nu numai ca iti blocheaza raspunsurile, te blocheaza si pe tine laughing.

Bafta si foloseste un limbaj adecvat pe TPU ca de aici nu scapa nimeni!winking

| BadAngel3 a răspuns:

Daca folosesti cuvinte obsecene, TPU poate sa iti blocheze pentru un timp contul.