| anonim_4396 a întrebat:

Asta nu este o intrebare,ci o scuză.

Probabil ca cativa dintre voi ma stiti dupa limbajul meu sau dupa raspunsurile mele in batjocura,voiam sa imi cer scuze pentru raspunsurile mele cu cuvinte obscene si pentru limbajul meu si batjocura mea impotriva voastra,imi pare rau si promit ca nu imi voi mai bate joc de intrebarile, problemele voastre si de voi, voi incerca sa fiu mai bun.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ok.

| GrigoreVarlam a răspuns:

Nu ne pasă.

| justanotheruser99 a răspuns:

Copile, e doar un site! Fiecare se exprimă liber (in limita bunului simț). Nu te învinovăți pentru prostii de genul. Unele întrebări sunt mai tâmpite decât toți tâmpiții adunați la un loc. (Asta nu prea are logica, dar mna laughing ) Deci faptul ca ai fost ironic sau miștocar e scuzabil. (Eu nu te cunosc, deci nu m-au afectat răspunsurile tale, insa daca te ajuta cu ceva, nici eu nu sunt mai buna. Se pare ca am intoleranta la prostie, iar unele întrebări, oricât le-as evita imi sar in ochi si nu ma pot abține fara sa comentez, dar asta e o alta poveste.)
Deci mi se pare hilar sa ceri iertare unor străini, dar in fine. Faci cum crezi.

| AdrianVoicu a răspuns:

Mai taci, nimeni nu te crede, de unde pana unde atata bunatate?
https://www.google.ro/......https?/url

| ălkjmhgf a răspuns:

Cât de emoționant...