| RalucutzaFarmer a întrebat:

TPU m-am plictisit am varicela si mai am 3 zile de stat acasa ce sa fac colega nu vine sa-mi dea temele si m-am plictisit acasa

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ai ales o categorie total paralelă cu întrebarea.
Reposteaz-o!

Iar ca să nu te plictisești, răspunde la niște întrebări, citește o carte, aruncă o privire la lecția cu semnele de punctuație (ți-ar prinde bine)...
Succes!

2 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Fata nu am venit pentru ca si eu eram racita asa ca...acum tia trecut si iti sugerez ca in timpul liber sa sta mai mult cu prietena ta cea mai buna:d. Fundita?

| RalucutzaFarmer explică:

Raspundeti plz