| YuliaNhO a întrebat:

TPU poate crea dependenta?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Adevărul e că în ziua de azi cam orice poate crea dependenţă. Dacă nu stai pe TPU mai mult de 2-3 ore pe zi,nu cred că e foarte grav. Sincer, eu de când mi-am făcut contul, cred că nu a existat vreo zi în care să nu intru pe site măcar puţin. Sper că nu e vorba de dependenţă. Succes!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice activitate repetitiva poate da dependenta, inclusiv intrarea pe un site.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Posibil thinking

| amaranth a răspuns:

Dabatting eyelashes

in unele cazuri laughing

| cosmin09 a răspuns:

Orice poate crea dependenta, dar daca iti faci un program zilnic nu cred ca vei ajunge la dependenta