| Aalleexxaa a întrebat:

TPU! treziti'va! in ultimul timp, nu mai activeaza practic nimeni pe site, numai NoName si expertii! Majoritatea din noi pun doar intrebarile, si asteapta raspunsuri, dar trebuie sa dai, ca sa primesti. Cum ramane cu "toti pentru unu"?! Aici nu e toti pentru mine, asa ca hai sa ne ajutam reciproc, pentru noi, nu pentru blestematele alea de funde!

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Repet, aveţi o părere total greşită! Nu este adevărat, sunt mulţi useri care activează pe site dezinteresat.Am mai răspuns la o întebare de genul ăsta în care am făcut o listă cu userii pe care îi apreciez.
http://www.tpu.ro/......iti-va-in/
O zi bună!

| Nousername a răspuns:

Braaaavo! \:d/

| Ce a răspuns:

Asta e adevarat. Daca unii sunt obsedati de ffunda, ce sa le faci?thinking:s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ai facut cont nou si acum esti smechera nu? Lasa ca te aflu eu :d, inainte sa termini discursul.