| me_3408 a întrebat:

Unde pot vedea la ce intrebari am primit inteligent, stupid etc? Va rog

Răspuns Câştigător
| roox a răspuns:

Păi dai la răspunsurile mele, şi dai click un răspuns, şi vezi happy
sau dacă te interesează per total dă la vizualizare profil, la "punctaj"

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Te uiti la ele si vezi. De fapt cred ca ai vrut sa intrebi cine iti da acele voturi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Crezi ca mai are importanta?

| anaid a răspuns:

Dai la "raspunsurile mele" si veziwinking

| Razvan a răspuns:

Grea treaba.Renunta inainte de a te apucawinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Direct la întrebare. Dacă te referi la cine a dat voturile, trebuie să urmăreşti profilele tuturor utilizatorilor şi voturile care le-au dat.

Răspuns utilizator avertizat
| DianaLostInDreams a răspuns:

Intra pe profilul fiecaruia si cauta la voturi.Altfel nu poti.

| Cryzy a răspuns:

Nu poti.