| Sophieeeeeee a întrebat:

Unde trebuie sa apas pentru ca absolut nici un user sa nu-mi vada raspunsurile la intrebarile din Oracol? Am mai incercat si la alti user (sa le vad raspunsurile) si nu am reusit. Deci? Ma ajutati va rog? Multu` anticipat!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru ca raspunsurile din oracol sa nu poata fi vazute de alti useri trebuie sa intri la ''optiuni oracol'' si sa bifezi optiunea ''doar pentru mine''.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dai click pe Oracolul meu, apoi iti apare poza ta si dai click pe optiuni oracol, apoi bifezi acea casuta Doar pentru mine.
O seara bunahappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Intri la Oracol ( http://www.tpu.ro/oracol/ ) > Optiuni oracol ( colţ dreapta sus ) > bifezi opţiunea "Doar pentru mine".

Toate cele bune.

| Sophieeeeeee explică:

Multumesc!

| Krush a răspuns:

Hey!
Intri la Oracol -> Optiuni oracol (in dreapta sus, unde ai poza) -> Bifezi ''Doar pentru mine''

Funda?!