| Negot_Marius_Alin_1985 a întrebat:

Salut tpu....am nevoie de ajutor...mi-am luat niste virusi si nu mai imi merge tastatura la un Sony vayo, practic apas o litera si imi apar alte 4 sau 5 pe langa..am incercat sa instalez alt windows dar nu am reusit sa-l instalez cum trebuie din cauza ca nu pot sa-i dau comenzi la instalare...ce sa fac?!? Multu

1 răspuns:
| alliyn13 a răspuns:

Sugerez sa incerci alta tastatura de obicei se apasa 4-5 butoane odata daca ai varsat ceva pe ea... dar cred ca se poate si strica. Incearca alta tastatura... de la un prieten daca nu vrei sa iti iei alta, doar asa sa vezi daca e de la tastatura!