| obeloiu3stefania2adr a întrebat:

Uni cred ca stiti de tricoul care ti-l da cadou! tricoul il primesti acasa sau e ca un fel de premiu?

Răspuns Câştigător
| FionaFlower12 a răspuns:

Buna!
Tricoul este un premiu adevarat, si ti-l trimite prin posta sau curier, si ca sa il obti trebuie sa te menti in clasament pe locul 1. happy Sper ca te-am ajutat. happy

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Tricoul este adevarat.
Daca il castigi, te va intreba prin email marimea ta si adresa, etc.
Pa, pa.

| Firetears a răspuns:

Este un premiu pentru că ai ajutat... Aşa, mai pe înţelesul tău! Şi da, este cât se poate de real! happy
Baftă!