| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati vrea un buton de stergere/dezactivare a contului?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mi-am dat seama dar nu ajuta site-ul cu nimic ca unii useri vor repede. Pe nici un site de socializare nu poti sterge un cont mai repede de cateva zile indiferent daca are sau nu buton.Pe facebook cu buton(asa cum vrei tu) contul se sterge dupa 6-10 zile.
Pe administrator il intereseaza foarte mult motivul pentru care vrei sa-ti stergi contul (in cazul unor probleme el poate intervenii pentru rezolvarea lor) La varsta care predomina pe site, eu vad acel buton ca un loc de joaca.

8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu,pentru ca nu imi sterg contul in fiecare zi!

neluL
| neluL a răspuns:

Pentru?
La contact ti se sterge contul in cateva zile.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Poate unii vor mai repede decat cateva zile.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

S-a rezolvat problema. Au fost mai eficienti decat cateva zile happy
P.S. pe facebook se sterge pe loc.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

PS.Pe facebook asa ai tu impresia! Nimic nu se sterge pe loc pe site-uri de socializare. Nici macar o poza! Fa-ti singur proba la o poza sa vezi si tu.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Ok.

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Merci! happy

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am dat seama dar nu ajuta site-ul cu nimic ca unii useri vor repede. Pe nici un site de socializare nu poti sterge un cont mai repede de cateva zile indiferent daca are sau nu buton.Pe facebook cu buton(asa cum vrei tu) contul se sterge dupa 6-10 zile.
Pe administrator il intereseaza foarte mult motivul pentru care vrei sa-ti stergi contul (in cazul unor probleme el poate intervenii pentru rezolvarea lor) La varsta care predomina pe site, eu vad acel buton ca un loc de joaca.

| Azm a răspuns:

Da. Asa mi se pare normal, daca vreau sa-mi sterg contul, s-o pot face eu, nu sa scriu la contact.