| SonicAndrei a întrebat:

Voi cum ați aflat de TPU? Majoritatea întrebărilor sunt legate de tehnologie, dar minoritatea cum a aflat? Eu am căutat pe internet o problemă la tabletă. Am intrat de mai multe ori pe pagini TPU dar nu le-am dat importanță. Apoi mi-am dat seamă care e scopul site-ului și mi-am făcut cont.

Voi cum ați aflat de TPU?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Google.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
am descoperit acest site din intamplare, cautam ceva pe google si am dat de acest site fara sa vreau, mentionez ca sunt inregistrata din 2010, dar un an am stat pe tusa nestiind ce se petrece pe acest site, eram intr-un moment de cumpana in 2011, eram grav bolnava si ma saturasem de doctori spitale, urgente etc, asa ca am cautat ceva din nou pe google si tot aici am ajuns, asa am inceput in 2011 sa comunic cu cei de pe tpu...nu regret ca am facut acest cont, in momentele de singuratate, de durere, intru pe site si raspund intrabarilor, asa mai uit de tot si de toate, raspund acolo unde cred ca ma pricep si pot da un sfat bun, si de ce sa nu recunosc ca uneori chiar mai invat cate ceva de aici.
O zi frumoasa sa aihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la prieteni

| c0ton a răspuns:

Cautam ceva d genul cand intru pe facebook imi arata aia si am nimerit de sit-ul asta dar nu m-am inregistrat din prima dupa jumate de an ca nu aveam incredre in TPU

| ema1ih a răspuns:

De fiecare data cand cautam o intrebare pe google imi dadea site-ul asta si la inceput nu i-am dat importanta, la fel ca tine. cand am vazut ca mereu dau de TPU am vrut sa stiu ce este si mi-am facut cont. in 2010, in 2011 m-am plictisit de TPU si n-am mai intrat aproape deloc. de rare ori mai intram, iar de cateva zile am inceput sa intru din nou