| Ea a întrebat:

1) Ce parere aveti despre schimbarile in programul TVR, datorita intamplarilor politice?
2) Credeti ca este folositor sa stim impresiile politicienilor legate de "caderea" guvernului?
3) Credeti ca stirile de caracter politic nu suportau amanare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie contestate pentru ca noi platim vizualul, dar daca fac contestatie doar cativa este egal cu o conferinta de-a lui basescu.

1 răspuns:
| remus a răspuns:

Pupincuristi sunt la datorie, nu conteaza daca ne sunt folositoare impresiile politicienilor, ei latra si manipuleaza
prostimea dupa bunul plac, taxa de abonament radio- tv este obligatorie, platim ca sa ne tampeasca pe toti.