| niko200 a întrebat:

1. Sta un caine pe trotuar. Langa el un vas cu mancare. Cainele este sanatos si flamand, totusi nu mananca mancarea, din ce cauza?

2. De unde le avea Vlad Tepes cizmele?

3. Cate zile de nastere are un om la 20 de ani?

4. Cum se zice: pene de vulpe in palarie sau pe palarie?

5."Tu esti capitanul unui yaht, yahtul tau masoara 14 m lungime, 5 m latime, 12 m inaltime si ai la bordul yahtului 20 de oameni. Intrebarea este: cati ani are capitanul?"

6."Tatal cu fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare, iar fiul este dus de urgenta la spital, pe masa de operatie chirurgul spune: Nu pot sa il operez, deoarece este fiul meu. Cine este chirurgul?"

Raspunsurile dupa ce se strang mai multe comentarii..nu sunt grele.Cititi-le cu foarte mare ATENTIE!

Răspuns Câştigător
| BluishAngel a răspuns:

1.Avea botnita cred thinking
2.Pai le avea de la genunchi in jos.
3.Una singura, doar ca si-o serbeaza de 20 de ori big grin
4.Vulpea nu are pene tongue
5.Pai cati ani am si eu daca sunt capitanul, deci 15.
6.Mama baiatului happy

7 răspunsuri:
| Needle a răspuns:

1. Asa periculos era incat avea botnita smug
2. Nu pot spune ca toata lumea, dar de la genunchi in josbatting eyelashes
3. nu imi amintesc sa ma fi nascut decat odata thinking
4. Hmm, pene/blana tot aia big grin (vulpea nu are pene)
5. 15 ani frumosi :*
6. Un zombieeee :O

| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a răspuns:

1. Mancarea e prea fierbinte? Are botnita?
2. De la cizmar. Sau de la masa laughing (am glumit cu ultima, te-ai prins, nu? laughing )
3. Una, logic
4. Dar vulpea nu are pene laughing
5. Aproape 14 :*
6. Tatal? Wtf? O fantoma? Dumnezeu! Sau amantul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Are E-uri.
2. De la Ştefan cel Mare.
3. Una.
4. Se zice că m-am plictisit deja de întrebările astea puierile, pe care le tot " pitulaţi " în categoria " Întrebări de logică ".
5. Nu ştiu vârsta sigură, dar ştiu că este născut în 1997.
6. Naum Ciomu.

| PinkPanter a răspuns:

1.Avea botnita
2.De sus in jos
3.o zi
4.Vulpea nu are pene
5.20 de ani
6.mama

| CamiiBăă a răspuns:

1.Cainele este sanatos si flamand iar din aceasta cauza nu are pofta de mancare happy.
2.De la cizmar.
3. o zi de nastere.
4.Nu exista pene pe vulpewinking.
5.12 ani laughing
6. Tatal.

| мızυκı a răspuns:

1. Și-o lasă pentru când e bolnav ◔_◔...
2. De la magazin/ cizmar, ce era la vremea aia
3. Una
4. Vulpea n-are pene
5. Adică mă întrebi câți ani am...ಠ_ಠ
6. Mama

| oBelieveMe a răspuns:

1.Avea botnita.
2.De la cizmar.
3.20
4.Nu-i corect
5.13 jumate
6.Mama