| CoMyYySiAtat a întrebat:

1. Sta un caine pe trotuar. Langa el un vas cu mancare. Cainele este sanatos si flamand, totusi nu mananca mancarea, din ce cauza?

2. De unde le avea Vlad Tepes cizmele?

3. Cate zile de nastere are un om la 20 de ani?

4. Cum se zice: pene de vulpe in palarie sau pe palarie?

5."Tu esti capitanul unui yaht, yahtul tau masoara 14 m lungime, 5 m latime, 12 m inaltime si ai la bordul yahtului 20 de oameni. Intrebarea este: cati ani are capitanul?"

6."Tatal cu fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare, iar fiul este dus de urgenta la spital, pe masa de operatie chirurgul spune: Nu pot sa il operez, deoarece este fiul meu. Cine este chirurgul?"

7. O pisica alba se urca in pom. Cum se da jos?

8.Cum iese un cal alb, care intra in Marea Neagra?

9. Care este diferenta intre 1000 ursi albi si un urs alb?

10. Ce se afla intre Soare si Pamant?

11. Ok sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic

Raspundeti si explicati alegerea

12.Doctorii iti arata o cada plina cu apa, o cana si o galeata tu ce alegi sa golesti cada?

Răspuns Câştigător
| Eileithy a răspuns:

1. Are botnita.
2. De la genunchi in jos.
3.Una.
4.Vulpea n-are pene.
5. 22, varsta mea( eu fiind capitanul)
6.Mama sa.
7.Alba.
8.Ud.
9. 999 ursi albi.
10. "si"
11.Camera 2, sunt morti leii daca nu au mancat timp de cinci ani.
12.Scot dopul.

1 răspuns:
| Doodă a răspuns:

Woooow, doar un răspuns straight face

PS : N-am ce face...