| MisFit20 a întrebat:

1. Sta un caine pe trotuar. Langa el un vas cu mancare. Cainele este sanatos si flamand, totusi nu mananca mancarea, din ce cauza?

2. De unde le avea Vlad Tepes cizmele?

3. Cate zile de nastere are un om la 20 de ani?

4. Cum se zice: pene de vulpe in palarie sau pe palarie?

5."Tu esti capitanul unui yaht, yahtul tau masoara 14 m lungime, 5 m latime, 12 m inaltime si ai la bordul yahtului 20 de oameni. Intrebarea este: cati ani are capitanul?"

6."Tatal cu fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare, iar fiul este dus de urgenta la spital, pe masa de operatie chirurgul spune: Nu pot sa il operez, deoarece este fiul meu. Cine este chirurgul?"

Ocazie de a alunga plictiseala si...
ocazie de fundita pentru cele mai apropiate raspunsuri de adevarhappy

Răspuns Câştigător
| Captive a răspuns:

1.Cainele are botnita.
2.De la genunchi in sus
3.Una.
4.Vulpea nu are pene laughing
5.15 happy
6.Mama copilului.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ocazie de-a spune că TPU nu se rezumă numai la fundițe.
Baftă!

| MisFit20 explică (pentru Musique):

Presupun ca spui asta tuturor blushing laughing). Avem viziuni diferite asupra lucrurilor ce ne inconjoara, nu face in asa fel ca viziunea ta, sentimentele tale, sa devina a altora, probabil noi suntem fericiti cu modul nostru de a vedea lucrurile, si daca noi vedem fundite e oke, daca vedem ba-bau sub pat este tot la fel de ok. Daca tu consideri ca TPU exista doar pentru a intreba si a raspunde te inseli, e pentru a dovedi ca esti om si ca raspunzi cu sufletul, nu doar de dragul de a fi acolo sus.Keep Safe.

| Musique a răspuns (pentru MisFit20):

Aruncă-ți privirea peste activitatea mea de pe TPU șivei înțelege de ce am răspuns așa.
Într-adevăr, avem viziuni diferite.Nu încerc să conving pe nimeni că viziunea mea e cea corectă.
Mi-am exprimat punctul de vedere.

| MisFit20 explică (pentru Musique):

Probabil spui ca o funda e mai prejos ca un raspuns de calitate, si asa e, cred in asta, dar satisfactia pe care o ai cand reusesti cu adevarat sa formulezi un raspuns de calitate nu are pret. Intrebarea mea nu are legatura cu funde meritate, nemeritate, raspuns calitativ sau nu, are legatura strict cu dorinta mea de a darui satisfactie cuiva. Sper ca ai inteles, daca nu imi cer scuze, cel mai probabil am formulat gresit. Keep Safe,

| Musique a răspuns (pentru MisFit20):

Am înțeles.
Și înțeleg că ești o persoană bună, în senul că dăruieși, dar nu ăsta e scopul TPU-ului.Nu ți s-a oferit un răspuns de calitate.Și eu, pentru o fundă puteam căuta pe net răspunsurile.
Consider că un răspuns de calitate se bazează în primul rând pe dezvoltarea cu argumente a unei idei, ceea ce nu era necesar în așa-zisa ta întrebare.
Ai pus întrebarea la T/A, deci, nu prea am de ce să o critic. Însă, mna... nu văd hazul.E vorba de logică.
Scuzele mele dacă greșesc.

| MisFit20 explică (pentru Musique):

Nu sunt o persoana buna, si nici un vreau,
Ma bucur ca pot impartasi cu tine anumite pareri fara a intra in polemica, raspunsurile cautate pe internet denota un caracter fatarnic, o lipsa a propriei personalitati si probabil o lipsa de incredere in propria argumentare.
Ai o activitate extraordinara aici pentru care meriti respect, nu atat de mult pentru raspunsurile tale, ci pentru caracterul care reiese din ele.
Da e logica, poate categorie gresita, poate greseala mea.
Consider ca TPU este facut pentru a ajuta si a face fericiti alti oameni. Acum fiecare isi alege modul in care.....Keep Safe.

| Musique a răspuns (pentru MisFit20):

Cam ăsta e rostul TPU-ului.
^mulțumesc pentru micile laude^
Așa cum ai spus și tu, sunt mici... așa-zise bucurii, char dacă nu au o legătură cu tine, în mod persoanal, ești fericit că într-un fel sau altul sfatul tău, cât de mic a fost de folos cuiva.

| MisFit20 explică (pentru Musique):

Exact,asta e rostul TPU-ului si a tuturor lucrurilor. Micile bucurii si situatiile in care esti motivul zambetului de pe fata cuiva. happy

| єχcєєℓ a răspuns:

1.Are chestia aia care îl face să nu se scarpine de purici și nu poate.
2.De la genunchi în jos
3.Omul se naște 1 singură dată, nu de mai multe ori, deci 1 singură
4.Vulpea nu are pene
5.Eu sunt căpitanul, are vârsta mea, adică 14 ani.
6.Chirurgul este mama băiatului.

| suităr a răspuns:

Nah...nu merită efortul.__.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Oricum ştiau toţi răspunsurile...

| ErrorFound a răspuns:

1. Era mancare de pisici.
2.De la Botezatu.
3.Una.
4.Vulpea n-are pene.
5.18
6.Ma-sa.

| Scarbo a răspuns:

Foarte tare, tu ai inventat-o.

| Gavrotte a răspuns:

1.Câinele avea botniţă.
2.De la genunchi în jos.
3.Are doar una, că n-o face 20j de ani de mai multe ori.
4.Vulpea n-are pene.
5.Tot atât cât am şi eu.
6.Chirurgul este mama.