Ok Barbă eu iti raportez intrebarile! http://i.imgur.com/N1CCW.png
Voi cum va petreceti vara? P. S:T/A
Care sunt secretele vietii in trei? (T/A)
Ma plictisesc dati-mi o lista cu jocuri pentru placa video intel
Cativa de pe acest site cred ca cei din "Conducere" vor sa reduca numarul utilizatorilor de pe acest site... Ciudat este ca acest lucru se intampla si in realitate. Nu suntem mai presus. Si mai? (mai mult)
Omul doreste sa se faca apreciat, dar nimeni nu doreste sa se faca de rahat. De ce asa?
Ma gandesc la...(completeaza)
Intrebare doar expertilor TPU- ce mai faceti?
De ce nu raspunde nimeeeeeeni? searching in the sky and round an round, scuze de categorie! Fundaaaa
Ai un unicorn in bucatarie. Ce faci?
De ce imi arata asa? http://i.imgur.com/SgL1A.png la toate metinurile arata asa, de la ro pana la privat, placa video nvidia geforce 6150SE nforce 430, rami 2gb.
Voi ce faceti cand o dati in bara?
Vezi un unicorn in bucataria ta. Ce faci?
Pls spuneti si mie de unde pot downloada RObotzi de la Creative Monkey va rog dau fundita.
Ce program a folosit tipul din videoclip? http://www.youtube.com/watch?v=RTPpbHueNJ4
"cineva" "si" "nimeni" construiesc o casa.Nimeni iese pe geam iar cineva pe usa.Cine mai ramane in casa? dau funda daca stiti! :d
Ai avut intr-o zi test la toate materiile? Daca ai avea ce ai face?
Daca as gasi un wc oare as mai folosi pampers?
Ce ziceti de trabant? ati lua unul cu urmatoarele conditii? 6 air baguri clima aer conditionat, abs 4x4 340 in bord km/h, motor 4 l v12 675 cp tunat si cu roti 21" caroserie mai aerodinamica si geamuri...? (mai mult)
Vreau comm! http://www.facebook.com/profile.php?id=100001710818048
Salut ce mai faceti? Eu ma plictisesc si as vrea sa joc si eu cs da nu stiu servere cs 1.8! nu accept site-uri diret ip-ul. daca nu o gluma! :((
Hehe.ma mai tineti minte de aseara? lol Deci ai fost impuscat.NU te poate auzi nimeni si sangerezi. Ce faci? a)imi amintesc de toate chestiile care ma faceau fericit b)scriu numele criminalului cu...? (mai mult)
Ce s-ar întâmpla dacă ar zbura porcul?
Vreau sa imi spuneti intamplari amuzante de la scoala: note, etc.
Cum decurge o zi obisnuita de scoala la voi? Nu uitati trivia/amuzante;):x Funda:x
Ce place la voi?
Un om e gasit mort in desert cu un chibrit pe jumatate rupt in mana. Ce s-a intimplat?
Da`ti porecla utilizatorului de deasupra >voastra.Primul imi va da mie si tot asa.v-ati prins? e super amuzant
Daca ai avea un pinguin. unde l-ai tine? Fundaa la cel mai genial rasp.
Daca ai avea o barba roz...cum ai vrea sa te cheme?:)):)):))[Fundaa]
Ce trupe/cantareti va displac cel mai mult?
Mă doare-n cot rău de tot. Ce să fac?
Imaginati-va o creatura, descrieti-o, si daca se poate, faceti si un comic cu ea. Va rog, faceti si comicuri. Funda! P. S. nu va bateti joc, si chiar daca e pusa la T/A, e serioasa, deci, fara...? (mai mult)
Deci am un lapsus... ce spuneam?
Why is old google? http://i.imgur.com/U67io.png
Lol!, http://i.imgur.com/3QNI8.png dati-mi siii mie add...
Ziceti-mi niste jocuri de fete! fundA
Am gasit asta, scris de KhloeAfterDark: Ai curaj sa vezi cel mai scarbos lucru de la 2 girls 1 cup incoace? 1. Intra pe Google 2. Scrie "blue waffle" 3. Apasa "Ma simt norocos" SAU 1....? (mai mult)
Deci... aaa... deci : Imi vine sa scuip. Ce fac?
In ce superstitii credeti? Eu in nici una:D
Imi ziceti va rog ce secunda(mare sau mica) este intre urmatoarele note? Do-Re; Re-Mi; Mi-Fa; Fa-Sol; Sol-La; La-Si; Si-Do.Va roooooog mult sa ma ajutati si sa scrieti cat mai repede...Scuze de categorie.? (mai mult)
Bieber is "cool" -google search result : (merita vazut ) http://i.imgur.com/3tvW3.png
Spuneti-mi niste definitii gen:Pumnul=Partea de vorbire care iti muta maxilarul din loc si raspunde la intrebarea:Mai vrei? fundita la cele mai tari!
Cel mai tare banc cu Jean Paler http://www.24monden.net/2011/02/jean-paler-bancul-cu-mutii.html Ce parere aveti de el?
Heey tpw:D in Landwirtschafts Simulator 2008 de ce mi se misca foarte greu? ce trebuie sa fac? dati-mi ideii! cine ma descurca are fundoi :))
Care imi spune si mie niste statusuri fara sens ex: indoi mere, fugaresc purici care imi spune dau funda la cei mai tari
Sall me again stiu am multe intrebari dar care este maximul intrebarilor unui user pe TPU? cine are mai multe intrebari decat mine? Din curiozitate.
Http://i.imgur.com/idFyX.png Adevarat?
Vreau si eu niste linkuri cu videoclipuri haioase :X cel mai amuzant videoclip castiga funda:X:X
Fiecare cu ce-l doare. Nu credeti?
Boxa portabila EP118WS Difuzor Bluetooth cu radio FM incorporat
16
Memorie USB Kingston DataTraveler 50, 64GB, USB 3.0
50
Casti Bluetooth Creative Sound Blaster Jam
9PM întreabă:
AndreiAdrian012 întreabă:
Neagracaceara întreabă:
cipanella întreabă:
O să- ți zic cum vad eu situația.Te înțeleg fiindcă și eu am fost asa si sunt, doar ca...cu tata(acum am 20 de ani și m- am distanțat de el și el...acum regreta dar degeaba, ma țin cât mai...... (mai mult)
Nici una, exista o directiva a EU impotriva "turismului pentru obtinerea permisului de conducere" cum- i zic ei. Pe scurt faci scoala si poti da de permis numai dupa ce esti inregistrat ca rezident...... (mai mult)
Încrederea se pierde cel mai ușor și se castiga cel mai greu. Părinții tăi au nevoie de timp. I- ai dezamagit. Trebuie să vadă că nu mai faci aceleași greșeli. Chiar daca uneori nu vrem sa acceptam,...... (mai mult)
American Dad
Si voi ati fost cuceriti de Stan, super tatal american? Dovediti chiar acum ca sunteti fani adevarati!