| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

In ce superstitii credeti?
Eu in nici unabig grin

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...Cea mai tampita superstitie posbila dupa mine e ...DEOCHIUL!
...ce imi mai placea cand eram mic, sa ma ia toate babele si sa ma scuipe pe fata...: sad sad sad

| Kazimir a răspuns:

Am eu una... nu prea imi vine sa raspund la intrebari stupide caci o sa am o zi plina de ghinion
p.s. azi e zi de ghinion...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cica daca urla un caine, prevesteste moartea cuiva. Bulshit! la mine pe strada toate potaile vecinilor urla in cor si n-a mai murit nimeni...de ieri dimineata

| uǝʞɔıp a răspuns:

Mie imi este frica de 13

| Tweetymrrr a răspuns:

Sin eu tot in "nici una"...rolling on the floor

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Deochiul si in care nu cred este chestia cu Ciorile (pasarile nu rromi) K kik cand sunt 4 ciori aproape de tine cineva drag va muri laughing

| ioanadanny a răspuns:

Pisica neagra big grin

| FuckOffPepper a răspuns:

Mai pui multe intrebari :-l:-l:-l