| SentimentStralucireaPalmolivuProtex a întrebat:

A, da.
Cum scot bani de pe cardul de sanatate? Am tot incercat si nimic, nici macar cardul nu mi-l da. Trebuie sa ma duc eu sa-l iau mereu cand nu merge. (de vreo 5-6 ori am incercat si n-a mers)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

se mai uită și la fața omului.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

nu, chiar nu vreau să se îndrăgostească de tine și noi doi să divorțăm sad

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

kiss

13 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Uratii n-au acces!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Violenta este raspunsul, da-i un pumn si iti scoate tot cash-ul. La muschii tai.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Cand te-or vedea... Crezi ca mai zic ceva? cool

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Nu prind ProTv dar prind canal D, sigur te arata si la WOW Biz happy

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

rolling on the floor. Cred ca mai degraba acolo! Pacatosule!