| Gabitzuu_9957 a întrebat:

Salut.Eu am o chestie de la Vodafone in care bag cardul de memorie ca sa scot ce vreau eu de pe telefon.Am incercat prima oara si a mers dar acum cand incerc nu mai merge si zice ca nu am ceva instalat.Ma puteti ajuta? Repede! Funda+vot.

2 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Pai cand iti apare chestia aia ca nu ai instalat, citeste de acolo ce iti trebuie de instalat. Trebuia sa specifici in intrebarea ta ce iti apare ca tbe sa instalezi.

| Gabitzuu_9957 explică:

Pai zicea ceva cu hard... si nu mai stiu