| anonim_4396 a întrebat:

A fost o data un barbat perfect si o femeie perfecta. Ei s-au intilnit si deoarece relatia lor a fost perfecta s-au casatorit. Nunta a fost perfecta. Iar viata lor in doi a fost de asemenea perfecta. Intr-o seara de craciun, in care ningea puternic, aceasta pereche perfecta mergea cu masina pe o sosea plina de curbe, cind la un moment dat au vazut pe cineva la marginea strazii, care se pare ca avea o pana. Era Mos Craciun cu o tolba plina de cadouri. Deoarece ei nu au vrut sa dezamageasca copiii cei multi care asteptau cadourile, perechea perfecta l-au invitat pe Mos Craciun sa se urce in masina lor pentru. a ajunge sa imparta cadourile. Si asa au ajuns in scurt timp sa imparta cadourile. Din nefericire s-au inrautatit conditiile meteorologice si cei trei au avut un accident. Unul singur din cei trei a supravietuit. Care? Bine-nteles ca femeia perfecta. Ea este singura din cele 3 personaje care exista intr-adevar. Toata lumea stie ca Mos Craciun nu exista... si ce sa mai zicem de barbati perfecti... Pt. femei, povestea se termina aici. Barbatii vor citi in continuare. Puncte bonus pentru. barbati: Daca Mos Craciun si barbatul perfect nu exista, inseamna ca femeia a condus. Ceea ce explica de ce s-a si intimplat accidentul. Si inca ceva: daca esti femeie si ai citit si restul povestii, asta mai demonstreaza inca o chestie: Femeile nu fac niciodata ce li se spune!

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Eu, eu am inventat hartia igienica! Sunt asa de mandru de mine, daca mintea si luciditatea mea extraordinara nu ar fi existat voi inca v-ati fi sters cu frunze la c*ur!

53 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Eu am citit tot rolling on the floor

| Crucified a răspuns:

M-am plictisit de la primul rând. tongue

| ww2Totenkopf a răspuns:

-Cine a inventat telefonul mobil?(un barbat)
-Cine a inventat aragazul? (un barbat)
-Cine a inventat bicicleta? (un barbat)
-Cine a inventat aspiratorul? (un barbat)
-Cine a inventat hartia igienica? (un barbat)
-Cine a inventat caramida? (un barbat)
Spune-mi un singur obiect pe care l-au inventat femeile.

| LordBolton a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Nici macar vibratoarele nu cred ca au fost inventate de ele. laughing

p.s ne lumineaza exceel

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru Naяutσ):

Ai auzit de bideu?

| Naяutσ a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Nu ma mira faptul ca tu folosesti bideul in locul hartiei.

| αɴι28 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Ma rog, spune-mi, cine naste baietii?

| LordBolton a răspuns (pentru αɴι28):

Dar oare cine ii "implanteaza"?

p.s Stiu ca discutia asta nu are rost dar, na ce sa ii faci...

| greece12 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

-Cine a inventat astrolabul?(o femeie)
-Cine a inventat masina de spalat vase?(o femeie)
-Cine a inventat stergatoarele de parbriz?(o femeie)
-Cine a inventat periscopul?(o femeie)
-Cine a inventat masina de dezapezit?(o femeie)
-Cine a inventat vesta antiglont?(o femeie)
-Cine a inventat fierastraul circular?(o femeie)
-Cine a inventat frigiderul?(o femeie)
Pana si berea...tot femeilor le poti multumi pentru ea!happy
Nobody is perfect!

| Ayako a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Masina de cusut.

| suităr a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Cine a făcut șampania roz?- o femeie
Cine a inventat astrolabul?- o femeie
Cine a inventat fierăstrăul circular?- o femeie
Cine a inventat periscopul submarinelor?- o femeie
Cine a inventat șergătoarele mașinilor?- o femeie
Cine a inventat vesta anti-glonț?- o femeie
Cine a inventat siliconul?- o femeie

Etcetera.

| suităr a răspuns (pentru greece12):

Waa....berea? O femeie? Suntem shuK@r3 laughing

| greece12 a răspuns (pentru suităr):

Pe scurt, aici:
http://webcultura.ro/......-de-femei/
Asa ca, pana si berea!:)

| ReaperxD a răspuns (pentru αɴι28):

Eu ii multumesc lui Chuck Norris pentru ca a resetat scorul fetelorlaughing)))))

| TheUnforgivenIII a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Unul? Bărbatul. Cine crezi că îl poartă 9 luni în pântece?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru greece12):

Frigiderul a fost inventat de un barbat.

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru TheUnforgivenIII):

Cine crezi ca o lasa insarcinata?

| ww2Totenkopf a răspuns (pentru suităr):

Femeile au inventat 16 lucruri.Barbatii au inventat sute de lucruri.

| greece12 a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Cam multi au inventat frigiderul, dar n-o uita totusi pe Florence Parpart care in 1914 a obtinut brevetul pentru primul frigider.
E dreptul tau sa fii misogin, dar nu fii nedrept.

| TheUnforgivenIII a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Bărbatul. Dar cine îl naște? Ok, sper că nu o să continuăm așa, că îmi amintește de povestea cu găina și oul.

| Naяutσ a răspuns (pentru ww2Totenkopf):

Eu, eu am inventat hartia igienica! Sunt asa de mandru de mine, daca mintea si luciditatea mea extraordinara nu ar fi existat voi inca v-ati fi sters cu frunze la c*ur!

| Neverwas a răspuns:

Am citit tot. big grin

| αɴι28 a răspuns (pentru Neverwas):

Nu esti singura.

| Neverwas a răspuns (pentru αɴι28):

big grin

| αɴι28 a răspuns (pentru Neverwas):

De ce mi-ai aratat ca te-ai spalat pe dinti?

| Neverwas a răspuns (pentru αɴι28):

Voiam sa vezi ce dinti perfecti am!

| αɴι28 a răspuns (pentru Neverwas):

Hm..Pai,cei 3 dinti ai tai sunt perfecti.

| Neverwas a răspuns (pentru αɴι28):

Esti o scumpa.batting eyelashes

| αɴι28 a răspuns (pentru Neverwas):

Da' ce, te asteptai sa fiu ieftina?! phbbbbt

| Neverwas a răspuns (pentru αɴι28):

Refuz sa raspund la aceasta intrebare.

| αɴι28 a răspuns (pentru Neverwas):

Raspunde!
*o ia de umeri si o scutura*

| Neverwas a răspuns (pentru αɴι28):

Crezusem ca te pot cumpara cu doar 50 de bani!
*cade in genunchi si incepe sa planga*

| αɴι28 a răspuns (pentru Neverwas):

*zambeste*
Eu cu cat crezi ca te-am cumparat?

| Neverwas a răspuns (pentru αɴι28):

*se imbufneaza si nu mai vrea sa raspunda*

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Am citit tot laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a fost lene să citesc tot...laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Și mie. rolling on the floor)

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Știam eu că vrăjitoarea cu globul de cristal are aceleași gusturi ca mine cool

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-aș mânca.
Și tu te-ai mânca?batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

De ce m-ai mânca? laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

God, nu intru în detalii aici. laughing))

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Canibalooooooooooooooooooooo rolling on the floor

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

De-aia vă iubesc.batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Mă sperii...rolling on the floor

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i meseria mea.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Afemeiato care esti rolling on the floor

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Ce porcarie, nu exista om perfect, nici femeie perfecta.

| MisFit20 a răspuns:

Esti feminista sau ce? Eu daca zic ca barbatul traieste sunt misogin, nu?laughing) Femeie perfecta si zebra in roz si verde.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Am citit absolut tot laughing)) LOL

| Johndoe2023 a răspuns:

Perfectiune nu exista nici in barbati nici in femei si nici in univers ci doar in basme si povesti si in matematica. la fel si mos craciun nu exista decat in basme si povesti
avand in vedere ca tu ai relatat o poveste, se stie ca mos craciun are o sanie condusa de reni deci nu avea ce cauta in masina. un barbat perfect sau o femeie perfecta ar conduce perfect nu? deci putem presupune ca masina era condusa de mos craciun in momentul accidentului. in privinta supravietuitorilor, avand in vedere ca mos craciun conducea masina, barbatul si femeia erau perfecti deci purtau centura de siguranta cu certitudine, deci cea mai mare probabilitate de supravietuire o avea cel care statea in spate. pentru ca se stie ca cel de pe scaunul din dreapta este mult mai afectat in caz de accident

| Sophieeeeeee a răspuns:

Pana la "Pt. femei, povestea se termina aici." e... perfect.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

True. Fără faza cu accidentul.

Întrebări recente