| anonim_4396 a întrebat:

Ce zici de asta?
Cei perfecti
A fost o data un barbat perfect si o femeie perfecta. Ei s-au intilnit si deoarece relatia lor a fost perfecta s-au casatorit. Nunta a fost perfecta. Iar viata lor in doi a fost de asemenea perfecta.

Intr-o seara de craciun, in care ningea puternic, aceasta pereche perfecta mergea cu masina pe o sosea plina de curbe, cind la un moment dat au vazut pe cineva la marginea strazii, care se pare ca avea o pana. Era Mos Craciun cu o tolba plina de cadouri. Deoarece ei nu au vrut sa dezamageasca copiii cei multi care asteptau cadourile, perechea perfecta l-au invitat pe Mos Craciun sa se urce in masina lor pentru a ajunge sa imparta cadourile. Si asa au ajuns in scurt timp sa imparta cadourile. Din nefericire s-au inrautatit conditiile meteorologice si cei trei au avut un accident.

Unul singur din cei trei a supravietuit. Care?

Ginditi-va mai intii si abia apoi va uitati la raspuns.

.

Bine-nteles ca femeia perfecta.
Ea este singura din cele 3 personaje care exista intr-adevar. Toata lumea stie ca Mos Craciun nu exista... si ce sa mai zicem de barbati perfecti...

Pentru femei, povestea se termina aici. Barbatii vor citi in continuare.
.

Puncte bonus pentru barbati:
Daca Mos Craciun si barbatul perfect nu exista, inseamna ca femeia a condus.
Ceea ce explica de ce s-a si intimplat accidentul.

Si inca ceva: daca esti femeie si ai citit si restul povestii, asta mai demonstreaza inca o chestie:
Femeile nu fac niciodata ce li se spune!

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Hahahaha. Ce sa facem? suntem curioase.

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mami mi-a zis sa fac mancare ca vine tati acasa.
Intrebarea e: Nu fac ce mii se spune? Da eu tin la tati,daci,fac ce zice mami.
Femeia face multe,uneori pe cont propriu, si atunci i se scoala unuia sa zica [,] ca [,] comenteaza.
*uite ma, femeia face si o tripa cacofonie*

| PotcaPădurii a răspuns:

Si mare branza, spirit rebel si directie dusa...

| MyObsession a răspuns:

Niciodată nu am făcut ce mi se spune.

| MoonLight a răspuns:

laughing)) Nu ma asteptam la asta. "Femeile nu fac niciodata ce li se spune!". Asa e. Ai dreptate

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

O stiu.

| ReallySomebody a răspuns:

Asta`i tare.laughing

| Downfall a răspuns:

laughing Si eu am citit pana la sfarsit

| Loveis4free a răspuns:

Oare e vreo fata care nu a citit pana la final?

Inseamna ca nu are motivatie si nici nu e curioasa.
* du-te-n mama ta de robot! unde vede el majuscule?

| Fiction a răspuns:

Scuze,imi pare rau, am citit pana la capat.

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Oups... Mda pai niciodata nu ascult ce mi se zice ...asta ebig grin.

| Goangă a răspuns:

Daca mos craciun si un barbat perfect nu exista inseamna ca a fost doar femeia in masina deci ea ar fi trebuit sa moara nu?phbbbbt

| Tricker a răspuns:

Marfaaa:X

| AnneBre a răspuns (pentru Tricker):

Ce piţipoancă eşti.ಠ_ಠ