| cristi202 a întrebat:

A fost sfirsitul lumii, si nu am fost eu pe acolo?happyhappyhappy

7 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

ăăă...asta ar trebui să fie o glumă sau...

| Criiiiiiiis a răspuns:

Te'a vazut cu inima mare, si te'a ocolit.
Norocul tau!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Mărioara a fost omniprezentă, mai ceva ca D-zeu.

| pwp a răspuns:

Eu am fost!
am vazut totul de pe luna happy

| Radioactive a răspuns:

Cred ca Apocalipsa a ocolit TPU-ul...i-o fi fost frica de populatia de la Dragoste&Sex si de intrebarile care nu au legatura cu categoria. In rest, afara, a fost asa de linistit sfarsitul asta al lumii, de zici ca nici n-a fost. Nu te speria, ca sigur il prinzi din urma pe cel de la anul, si apoi cel de peste 2 ani, si apoi cel de peste 3 ani...

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Eh lasa happy Asteapt-o duminica viitoare laughing

| cățelușa56 a răspuns:

Pai toata lumea dormea la ora aia, asa ca s-a anulat.